Dlaczego kupowanie w sklepie termplus.pl jest całkowicie bezpieczne?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zakupy realizowane za pomocą naszego serwisu nie różniły się od zakupów w zwykłym sklepie.

Doświadczenie. Oprócz sprzedaży internetowej nieprzerwanie od 1993 roku prowadzimy prężny Sklep Instalacyjno Sanitarny. Tam zdobywamy doświadczenie i poznajemy oczekiwania klientów. Dzięki temu nasza oferta jest ciągle dostosowywana do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie.

Fachowe doradztwo. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o produkcie lub nie jesteś przekonany co do słuszności swego wyboru – możesz do nas zadzwonić lub napisać. Nasi doradcy pomogą wyjaśnić nurtujące Cię kwestie i dobrać właściwe rozwiązanie.

Zamówienie, realizacja, płatność, dostawa. Do poprawnej realizacji zamówienia przykładamy dużą wagę. Dlatego po jego złożeniu będziesz na bieżąco informowany o jego aktualnym statusie.

Gwarancja.  Naszą ofertę dobieramy starannie. Znajdziesz w niej tylko produkty pochodzące z legalnej sieci dystrybucji, objęte stosownymi umowami gwarancyjnymi i serwisowymi. Dlatego możesz być spokojny o swój towar na długo po zakupie. W przypadku awarii nie zostaniesz sam z problemem.

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL