Gazowy piec łazienkowy z montażem Gratis!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy specjalny produkt: gazowy piec łazienkowy z usługą montażu na terenie Krakowa.

Produkt ten jest rezultatem naszych doświadczeń przy tworzeniu prężnego sklepu instalacyjno sanitarnego, działającego na rynku nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy to zauważyliśmy jak trudno jest czasem znaleźć dobrego fachowca; szczególnie w przypadku montażu gazowego pieca łazienkowego koniecznie z dużym doświadczeniem oraz niezbędnymi uprawnieniami gazowymi.

Montaż w cenie

Dlatego też decydując się na zakup w naszej firmie - gazowego pieca łazienkowego z montażem - nie musimy martwić się gdzie znaleźć instalatora z uprawnieniami. W momencie kupna pieca ustalamy datę montażu – najczęściej na drugi, trzeci dzień roboczy.

Cena widniejąca pod danym piecem z kategorii Piece Gazowe z Montażem jest ceną brutto (Vat 8%) co oznacza, że koszt montażu (robocizny) ponoszony jest przez sklep termplus.pl. Dodatkowy koszt o którym należy poinformować to koszt dojazdu instalatora oraz koszt materiału zużytego przez mechanika podczas montażu (tj. filtr gazu, zaworów, rury spiro, wężyków, łączników, rur gazowych itp.) Zapłata za te elementy następuje dopiero po montażu, bezpośrednio instalatorowi.

Schemat

Niestety usługa ta ograniczona jest terytorialnie – działa ona wyłącznie na terenie miasta Krakowa. Tylko tutaj możemy zapewnić i kontrolować kwalifikacje współpracujących z nami Instalatorów.

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL