Saunier Duval Opalia C11/1 LI Piec Gazowy z Montażem

1 310,00 zł

Piec gazowy Saunier Duval Opalia C11/1 LI to dobre rozwiązanie dla osób szukających ekonomicznych rozwiązań. Piec ten przystosowany jest do podgrzewania wody użytkowej nawet dla trzech punktów poboru. Szeroko stosowany w mieszkaniach jak również domach jednorodzinnych. Marka Saunier Duval od 2005 roku jest częścią grupy Vaillant, stanowiąc uzupełnienie oferty tej firmy.

Ilość

Cechy produktu Saunier Duval Opalia C 11/1 LI Piecyk łazienkowy z Montażem

 • gazowy przepływowy podgrzewacz wody z otwartą komorą spalania
 • zapłon elektroniczny z baterii
 • piec posiada zabezpieczenia tj. czujnik przegrzania nagrzewnicy, układ kontrolujący obecność płomienia na palniku, czujnik zaniku ciągu oraz czujnik chroniący przez niekontrolowanym wpływem spalin do łazienki.
 • niewielkie rozmiary podgrzewacza umożliwiają jego łatwe wkomponowanie nawet w małych łazienkach.
 • model ten przystosowany jest do spalania gazu GZ50

MONTAŻ PIECA ŁAZIENKOWEGO NA TERENIE KRAKOWA

 • demontaż starego pieca łazienkowego
 • montaż nowego pieca w miejsce istniejącej instalacji wodno gazowej
 • kontrola szczelności wykonanych połączeń
 • krótki instruktaż jak ekonomicznie korzystać z urządzenia
 • pierwsze uruchomienie pieca
 • Istnieje możliwość dokonania instalacji z wykorzystaniem wężyków stalowych 


  Usługa możliwa tylko dla osób fizycznych (VAT 8%). Więcej informacji na temat Montażu gazowych piecy łazienkowych w Krakowie znajdziesz na stronie naszego firmowego bloga.

saunier duval infografika

Ciepła woda w zasięgu ręki


Prezentowany piecyk gazowy Saunier Duval jest nowej generacji urządzeniem, które służy do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. W stosunkowo krótkim czasie zapewni ciepłą wodę o wymaganej i komfortowej temperaturze. Ma niewielkie rozmiary, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdej przestrzeni, nie zabierając zbyt wiele cennego miejsca. Ponadto podgrzewacz wody posiada konstrukcję, która spełnia wymagania Dyrektywy Ecodesigne z 2018 r. Co niezwykle ważne, konstrukcja uwzględnia palnik chłodzony wodą, dzięki czemu piecyk charakteryzuje się niską emisją tlenków azotu. Nie będzie więc wywierał negatywnego wpływu na środowisko naturalne.
Piecyk gazowy Saunier Duval jako nowoczesne rozwiązanie idealnie sprawdzi się zarówno w domach i mieszkaniach, jak i przykładowo w domkach letniskowych – może być używany w nowych i modernizowanych obiektach. Ponadto przepływowy piecyk gazowy spokojnie obsłuży kilka punktów poboru ciepłej wody.

Wysoka jakość i niezawodna praca


Podgrzewacze wody Saunier Duval są nowoczesnymi urządzeniami, zapewniającymi komfort ciepłej wody użytkowej. Zapewniają stabilną pracę nawet przy niewielkim przepływie wody. Wymagają również niedużego spadku ciśnienia wody, które jest potrzebne do uruchomienia urządzenia. Cenione także za płynny i bezproblemowy start urządzeń po wykryciu przepływu wody i szybkie dogrzanie wody do zadanej temperatury, wymagają jedynie okresowego serwisu. Co niezwykle ważne, posiadają szereg zabezpieczeń, które w przypadku wykrycia problemów powodują odcięcie dopływu gazu do palnika podgrzewacza.

Specyficzne kody

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL