Najczęściej Kupowane

 • Obecnie brak na stanie

Ariston Fast R X 11 Piec Gazowy z Montażem

1 090,00 zł

Piec gazowy Ariston FAST R X 11 to kontynuacja sprawdzonej serii podgrzewaczy Ariston Fast C11. To co wyróżnia ten model to nie tylko jego niezawodność ale i nowe niebanalne wzornictwo. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi FAST R X fantastycznie wygląda w każdym nowoczesnym wnętrzu.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Cechy produktu Ariston Fast R X Piec gazowy z Montażem

 • piec z otwartą komorą spalania z zapłonem elektronicznym z baterii
 • zastosowanie mechanicznej modulacji palnika wpływa na stabilizację temperatury wody
 • jonizacyjny system bezpieczeństwa odcina automatycznie dopływ gazu w przypadku zaniku płomienia
 • podgrzewacz wyposażony jest w czujnik zaniku ciągu kominowego
 • zastosowanie termostatu przegrzewu odłącza cały układ grzewczy podgrzewacza w przypadku przegrzania układu
 • bezpośredni zapłon elektroniczny

MONTAŻ PIECA ŁAZIENKOWEGO NA TERENIE KRAKOWA

 • demontaż starego pieca łazienkowego
 • montaż nowego pieca w miejsce istniejącej instalacji wodno gazowej
 • kontrola szczelności wykonanych połączeń
 • krótki instruktaż jak ekonomicznie korzystać z urządzenia
 • pierwsze uruchomienie pieca

Usługa możliwa tylko dla osób fizycznych (VAT 8%). Więcej informacji na temat Montażu gazowych piecy łazienkowych w Krakowie znajdziesz na stronie naszego firmowego bloga.

Solidna konstrukcja i wygoda użytkowania


Prezentowany piecyk gazowy Ariton posiada szereg zalet, dzięki którym cieszy się dużą popularnością wśród osób, które doceniają nowoczesne rozwiązania i stawiają bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Przede wszystkim ten podgrzewacz wody charakteryzuje się stabilną temperaturą wody oraz stosunkowo prostą jej regulacją, dzięki czemu zdecydowanie zwiększa komfort i wygodę użytkowania.
Posiada również zapłon elektroniczny oraz solidne i trwałe komponenty, co sprawia, że odznacza się wydajną, oszczędną oraz bezawaryjną pracą. Z pewnością są to jedne z ważniejszych właściwości, jakimi mogą charakteryzować się podgrzewacze wody. To właśnie sprawia, że będziemy mogli wygodnie z nich korzystać nawet przez wiele lat, pamiętając jedynie o regularnych przeglądach w ramach serwisu. Będzie więc bardzo udaną inwestycją.

Nowoczesne rozwiązania dla bezpieczeństwa


Piecyk gazowy Ariton dedykowany jest na gaz płynny, dzięki czemu zestaw przezbrojeniowy nie jest konieczny. Działa w sposób ciągły, nawet przy małych przepływach wody w momencie poboru. Natomiast solidne i porządne wykonanie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz przy zastosowaniu nowoczesnych technologii sprawia, że przepływowy piecyk gazowy Ariton służący do przygotowywania ciepłej wody użytkowej na tle innych urządzeń odznacza się dużą wytrzymałością oraz trwałością na wiele lat. Natomiast spełniając wszystkie niezbędne normy, zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Jest również stosunkowo łatwy w instalacji oraz konserwacji.

Specyficzne kody

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL