Vaillant 114/1 atmoMag mini Piec gazowy z Montażem

1 220,00 zł

Piece gazowy firmy Vaillant w wersji elektronicznej dostępny w wersj: Vaillant 114/1 atmoMag mini o mocy 6,4 - 18,1 kW. Posiada funkcję płynnego i automatycznego dopasowania mocy urządzenia do ilości pobieranej wody.

Ilość

Cechy produktu Vaillant 114/1 atmoMag mini Piec gazowy z Montażem

 • piece łazienkowe z otwartą komorą spalania oraz zapłonem elektronicznym z baterii
 • podgrzewacze gazowe wyposażone są w czujniki ciągu kominowego, które w razie zakłóceń cyrkulacji w układzie kominowym odcinają dopływ gazu do palnika
 • czujnik temperatury wyłącza urządzenie w przypadku przekroczenia temperatury granicznej
 • możliwość ręcznej nastawy temperatury c.wu. w granicach od 35°C do 60°C
 • funkcja Direct Start® umożlilwia zapłon pieca w okresie już ok. 2 sekund od czasu rozpoczęcia pobierania wody
 • wymyślona i opatentowana przez firmę Vaillant substancja Supral® wydatnie zwiększa odporność nagrzewnic piecyków gazowych na korozję

MONTAŻ PIECA GAZOWEGO NA TERENIE KRAKOWA

 • demontaż starego pieca łazienkowego
 • montaż nowego pieca w miejsce istniejącej instalacji wodno gazowej
 • kontrola szczelności wykonanych połączeń
 • krótki instruktaż jak ekonomicznie korzystać z urządzenia
 • uruchomienie pieca

Usługa możliwa tylko dla osób fizycznych (VAT 8%). Więcej informacji na temat Montażu gazowych piecy łazienkowych w Krakowie znajdziesz na stronie naszego firmowego bloga.

vaillant 114 infografika

Nowoczesne i komfortowe rozwiązania


Prezentowany piecyk gazowy Vaillant posiada zapłon bateryjny. Co ważne, woda ogrzewana jest wyłącznie podczas jej przepływu, czyli jedynie w momencie jej poboru. Dzięki temu przepływowy podgrzewacz wody będzie komfortowy w użytkowaniu i świetnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniach, ale także domach oraz pomieszczeniach użytkowych. Modele Vaillant atmoMAG mini są również stosunkowo proste w instalacji – montuje się je, wieszając na ścianie najczęściej w pobliżu punktów poboru wody oraz ciągu kominowego. Zasilanie z baterii jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, ponieważ nie ma wtedy potrzeby przygotowywania gniazdka w pobliżu piecyka.


Piecyk gazowy Vaillant atmoMAG mini jest przyjazny dla środowiska naturalnego i pomaga je chronić. Dzięki zastosowanej technologii palnika chłodzonego wodą, urządzenie spełnia najostrzejsze wymagania w kwestii ochrony klimatu. Realnie zatem wpływa na ograniczenie emisji szkodliwych tlenków azotu do atmosfery. Niewątpliwie jest to jego ogromna zaleta.

Oszczędna i wydajna praca podgrzewacza

Ponadto na tle innych urządzeń prezentowany model odznacza się nowoczesną i przemyślaną konstrukcją, a także nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi. To wszystko gwarantuje oszczędną, wydajną i bezawaryjną pracę piecyka, a także rzadszą konieczność serwisu. Zapłon następuje automatycznie jedynie wtedy, gdy następuje pobór ciepłej wody, zużycie gazu zostaje więc ograniczone, co zmniejsza koszty eksploatacji urządzenia.
Podgrzewacze wody Vaillant atmoMAG są same w sobie gwarancją wysokiej jakości. Posiadają niezbędne zabezpieczenia – wszystkie elementy narażone na działanie płomienia zabezpieczone zostały dodatkowo specjalną powłoką antykorozyjną, która spełnia wszystkie wymogi dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Przedłuży to żywotność elementów urządzenia, które poddawane będą wpływom wysokich temperatur.

Specyficzne kody

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL