Najczęściej Kupowane

Termet GE1902 ECO Piec Gazowy z Montażem

1 270,00 zł

Gazowy przepływowy podgrzewacz wody Termet GE-19-02 ECO Electronic to jeden z lepszych modeli piecy łazienkowych dostępnych na rynku. Wyposażony w zapłon elektroniczny (bateryjny) oraz specjalnie skonstruowany wymiennik ciepła zapewniający bardzo wysoką sprawność całego urządzenia.

Ilość

Cechy produktu Termet GE-19-02 ECO Gazowy Piecyk Łazienkowy z Montażem

 • wyposażony jest w elektroniczny zapłon z baterii
 • zastosowanie funkcji płynnej modulacji, oznacza że niezależnie od wielkości przepływu strumienia, temperatura wody zawsze będzie stała
 • nagrzewnica wykonana według autorskiego rozwiązania firmy Termet, zapewniająca wysoką sprawność całego urządzenia
 • model termet GE1902 ECO posiada szereg zabezpieczeń: czujnik przegrzania (niweluje ryzyko odkładania się kamienia kotłowego), jonizacyjna kontrola płomienia wyłączająca dopływ gazu do urządzenia w przypadku wykrycia zaniku płomienia, czujnik ciągu zabezpieczający przed wypływem spalin do pomieszczenia
 • piec gazowy posiada otwartą komorę spalania
 • przystosowany do spalania gazu ziemnego (GZ-50)
 • gwarancja firmy Termet - 2 lata

MONTAŻ pieca Gazowego na terenie Krakowa obejmuje

 • demontaż istniejącego pieca łazienkowego
 • montaż urządzenia w miejsce istniejącej instalacji wodno gazowej
 • kontrola szczelności wykonanych połączeń
 • krótki instruktaż jak ekonomicznie korzystać z zamontowanego urządzenia
 • pierwsze uruchomienie pieca

 Usługa możliwa tylko dla osób fizycznych (VAT 8%). Więcej informacji na temat Montażu piecy gazowych w Krakowie znajdziesz na stronie naszego firmowego bloga.

Nowoczesne i niezawodne rozwiązania


Piecyk gazowy Termet jest nowoczesnym urządzeniem, który służy do przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Przeznaczony jest zarówno do starego, jak i nowoczesnego budownictwa, może być zainstalowany w łazience lub kuchni. Zastosowanie innowacyjnej konstrukcji wymiennika i palnika sprawia, że prezentowany piecyk gazowy spełnia wymogi Dyrektywy ErP (jest to emisja tlenków azotu na poziomie poniżej 56mg/kWh). Zatem jest urządzeniem zarówno ekonomicznym, jak i ekologicznym, dzięki czemu będzie miał korzystny wpływ na domowy budżet oraz środowisko naturalne. Natomiast atrakcyjna i nowoczesna szata wzornicza piecyka sprawia, że stanowi on ozdobę wnętrz, w których zostanie zainstalowany, a zgrabne wymiary gwarantują, że nie zajmie on zbyt dużo miejsca. Tego typu zalety sprawiają, że jest on zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż piece starszej generacji, które często wymagają serwisu. Dzięki nim cieszy się dużą popularnością.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania


Piecyk gazowy Termet posiada zapłon elektroniczny, uruchamiany przez baterie oraz innowacyjny palnik, który chłodzi woda – pozwala on na znaczne obniżenie emisji tlenku węgla i azotu. Piecyki wyposażone zostały również w miedziany wymiennik ciepła, który wykonany jest według nowoczesnej technologii i zapewnia wysoką sprawność urządzenia. Natomiast moc podgrzewacza regulowana jest proporcjonalnie do ilości przepływającej wody – pozwala to na uzyskanie stałej temperatury wody. Użytkownicy na co dzień najbardziej jednak doceniają to, że piecyk włącza się bardzo szybko, dzięki czemu nie muszą długo czekać na ciepłą wodę w kranie. Wyposażony w najnowszej generacji zintegrowany zespół wodno-gazowy, zabezpieczenie przeciw upływowi gazu oraz czujnik ciągu kominowego, będzie bezpiecznym, komfortowym i niezwykle korzystnym rozwiązaniem.

Specyficzne kody

Doświadczeni instalatorzy
posiadający uprawnienia gazowe
 
Szybki montaż
instalacja do 2 godzin
 
Krótkie terminy
montaż w Krakowie do 2–3 dni
 
Bezpieczne zakupy
dzięki połączeniu SSL