Najczęściej Kupowane

Kategoria: Junkers

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Piecyki gazowe Junkers, piecyki na gaz łazienkowe z montażem darmowym w Krakowie

Junkers

JUNKERS – synonim jakości i niezawodności


Grupa Bosch Thermotechnik GmbH, w skład której wchodzi marka Junkers, jest jednym z największych na świecie producentów urządzeń służących do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Produkty firmy Junkers od lat to synonimy jakości i niezawodności. Nie bez powodu potocznie piecyki gazowe określa się też jako „junkersy”, co pokazuje, jak wysoką pozycję osiągnęły one w branży i jak mocno utrwaliły się w świadomości ludzi.


Marka istnieje od ponad 100 lat, dostarczając wszystkim klientom na całym świecie wysokiej jakości gazowych przepływowych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej. Dzięki tak wąskiej specjalizacji firma Junkers stała się ekspertem i jednym z najbardziej wpływowych, docenianych oraz profesjonalnych producentów. Nieustanne dążenie do osiągnięcia jak najlepszej jakości, wydajności i bezpieczeństwa piecyków gazowych oraz wykorzystywanie coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań sprawiło, że w większości polskich domów od pokoleń zainstalowane są piecyki gazowe Junkers. Firma dostarcza wydajnych, bezpiecznych, niezawodnych oraz funkcjonalnych urządzeń produkowanych z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu jest tak chętnie wybierane na całym świecie. Firma Junkers nie spoczywa jednak na laurach, ponieważ jej eksperci i specjaliści nadaj projektują i nieustannie wdrażają najnowsze technologie oraz różnego rodzaju rozwiązania. Głównym celem jest to, aby piecyki gazowe osiągały jak najlepsze parametry pracy, a także były oszczędne w eksploatacji oraz przyjazne dla środowiska naturalnego.

To wszystko sprawia, że marka Junkers od wielu lat nieprzerwanie utrzymuje niekwestionowaną pozycję lidera na rynku gazowych przepływowych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej.


Szeroki asortyment firmy Junkers obejmuje podgrzewacze wody o różnej mocy, sposobie zapłonu, technice spalania i odprowadzania spalin, a także możliwościach użytkowania z wykorzystaniem różnych rodzajów gazu. Szczególnie chętnie wybierane są modele, które posiadają zapłon bateryjny. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór piecyków gazowych firmy Junkers. W tym przypadku sam producent jest najlepszą gwarancją wysokiej jakości urządzenia, jego bezawaryjnej i wydajnej pracy, a także bezpieczeństwa. Niezależnie więc od tego, na który podgrzewacz wody się Państwo zdecydują, mogą mieć pewność, że będzie on wytrzymały, solidny i porządnie wykonany, a także trwały przez bardzo długi czas. Gazowy podgrzewacz Junkers będzie więc najlepszą inwestycją na lata. Oferujemy Państwu profesjonalne doradztwo w zakresie doboru produktów z naszego asortymentu oraz wykonanie instalacji zakupionych u nas piecyków. Posiadamy profesjonalną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci są do Państwa dyspozycji.

Na co zwrócić uwagę, szukając dla siebie odpowiedniego piecyka?


Najczęściej spotykany piecyk gazowy w polskich domach z pewnością pochodzi od firmy Junkers. Warto pamiętać o tym, że oprócz wyboru samego producenta musimy jeszcze zdecydować się na konkretny model. Niezależnie od tego, czy zamierzamy zrobić to samodzielnie, czy też chcemy skorzystać z profesjonalnej pomocy dobrze, abyśmy mieli przynajmniej podstawową wiedzę o piecykach gazowych. Wystarczy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii, aby nasz finalny wybór był bardziej świadomy i przez to dla nas najlepszy.


Dobrze zatem wiedzieć, że moc urządzenia jest warunkiem jego wydajności – mało wydajny dostarczy mało ciepłej wody, której temperatura by nam odpowiadała. Należy więc zatroszczyć się o odpowiednie dostosowanie mocy piecyka do urządzeń, które będzie zaopatrywał. Jeżeli będziemy dostarczali wodę jednocześnie do dwóch większych punktów poboru, zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie piecyk o mocy 30 kW. Taki wybór zagwarantuje przepływ wody na poziomie około 14 litrów na minutę. Przykładowo napełnienie wanny o pojemności 120 l wyniesie mniej więcej 8,5 minuty. Z kolei aby urządzenie mogło obsłużyć jeden prysznic, potrzebna będzie moc 19 kW – wydajność wyniesie wtedy 9 litrów na minutę. Nie sprawdzi się jednak w przypadku wyżej wspomnianej wanny, ponieważ jej napełnienie zajęłoby już około 13 minut. Natomiast jeden natrysk oraz umywalkę (lub też dwie umywalki) spokojnie obsłuży piecyk 24 kW, ponieważ jeśli temperatura wody wynosi 40 stopni, wyprodukuje on przynajmniej 11 litrów wody na minutę.

Kompleksowa obsługa Klienta – dobieramy i montujemy piecyk gazowy łazienkowy


Nasi eksperci zajmą się montażem zakupionego w naszym sklepie piecyka, dzięki czemu szybko będą mogli się Państwo cieszyć ciepłą wodą w swoim kranie. Powierzamy to zadanie specjalistom, którzy posiadają profesjonalną wiedzę i ogromne doświadczenie, co gwarantuje sprawny, prawidłowy i bezpieczny montaż piecyka gazowego.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piecyków gazowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w znalezieniu dla Państwa jak najlepszego rozwiązania.

Junkers