Kategoria: Gazowe piecyki łazienkowe z montażem w Krakowie

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Gazowe piecyki łazienkowe z montażem w Krakowie

Gazowe piecyki łazienkowe z montażem w Krakowie

Wysokiej jakości piecyki gazowe od TermPlus

Popularność, jaką cieszą się piecyki gazowe łazienkowe nie jest bezpodstawna, posiadają one bowiem szereg zalet i korzyści, które przyniosą wszystkim, którzy się na nie zdecydują. Są łatwe w obsłudze oraz generują stosunkowo niskie koszty przygotowania ciepłej wody. Wykorzystują również nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu. To wszystko sprawia, że praktycznie w każdym polskim domu znajduje się piecyk gazowy łazienkowy.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości piecyki gazowe łazienkowe, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Proponujemy Państwu produkty m.in. od firmy Junkers, Termet czy Vaillant, które z pewnością należą do jednych z najbardziej popularnych w branży. Zdobyły zaufanie Klientów, dostarczając od wielu lat urządzenia odznaczające się bezpieczną, wydajną i bezawaryjną pracą – ich dostępność można sprawdzić w naszym sklepie internetowym. Odznaczają się też bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, dzięki czemu będą dobrą inwestycją na przyszłość.

Niezależnie więc od tego, na jaki piecyk gazowy do łazienki z naszej oferty się Państwo zdecydują, mogą mieć pewność, że będzie on solidny, wytrzymały i odporny. Przy odpowiedniej konserwacji (serwis), posłuży bardzo długo, bezproblemowo ogrzewając wodę nawet przez kilkanaście lat. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na terenie Krakowa i okolic zakupiony piec gazowy zamontujemy dla Ciebie!

Piecyk gazowy – zastosowanie, budowa oraz działanie

Piecyków gazowych używa się bardzo często w blokach mieszkalnych, gdzie wiszą najczęściej w łazienkach w okolicach wanny, czasami też można spotkać je w kuchniach. Montuje się je również w mieszkalnych budynkach wolnostojących i wszędzie tam, gdzie pozwala na to odpowiednio rozwinięta sieć połączeń gazowych. Piecyki gazowe, czyli inaczej gazowe podgrzewacze wody, wykorzystywane są także często w różnego rodzaju przedsiębiorstwach i zakładach pracy. Należy bowiem pamiętać, że gazowe podgrzewanie wody jest zdecydowanie tańsze od tego, które wykorzystuje prąd elektryczny.

Piecyk gazowy łazienkowy często na swoich panelach posiada wyżłobione okienko, spoza którego mrugają do nas pojedyncze niebieskie płomienie. Uruchamianie go, wyłączanie lub regulowanie jego pracy odbywa się za pomocą przycisków, które znajdują się na przodzie lub z boku urządzenia. 

Warto wiedzieć, że piecyk gazowy działa w oparciu o spalanie metanu lub innego gazu w płynnej postaci, właśnie dlatego dopływ gazu musi być stały, aby piecyk funkcjonował bez problemu. Płomień w piecyku może zapalać się wyłącznie w chwili włączenia ciepłej wody lub też nie gasnąć wcale. Dzięki pierwszemu rozwiązaniu zużyjemy mniej gazu, drugie natomiast oszczędzi nam dłuższego czekania na ciepłą wodę. Co ważne, piecyk gazowy łazienkowy może mieć otwartą lub zamkniętą komorę spalania. W pierwszym przypadku urządzenie zasysa powietrze z wnętrza, a w drugim z zewnątrz. Wykorzystywane obecnie nowoczesne rozwiązania techniczne oraz technologiczne sprawiają, że każdy piecyk gazowy minimalizuje ryzyko zatrucia się czadem praktycznie do zera. Szczególnie polecamy modele wyposażone w automatyczny zapłon bateryjny, ponieważ nie ma wtedy konieczności ręcznego zapalania urządzenia.

Kompleksowa obsługa Klienta – dobieramy i montujemy piecyk gazowy łazienkowy

Nasi eksperci zajmą się montażem zakupionego w naszym sklepie piecyka, dzięki czemu szybko będą mogli się Państwo cieszyć ciepłą wodą w swoim kranie. Powierzamy to zadanie specjalistom, którzy posiadają profesjonalną wiedzę i ogromne doświadczenie, co gwarantuje sprawny, prawidłowy i bezpieczny montaż piecyka gazowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą piecyków gazowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – nasi eksperci z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w znalezieniu dla Państwa jak najlepszego rozwiązania. 

Gazowe piecyki łazienkowe z montażem w Krakowie