Opinie o termplus.pl

 

Namiar na firmę Termplus otrzymałem z polecenia znajomych. Świetny kontakt od samego początku, jasna procedura, towar zgodny z zamówieniem, a do tego fachowy montaż. Serdecznie polecam !>

Maciek


Gorąco polecam wszystkim osobom korzystanie z usług firmy termplus. Zamówiłam w tej firmie piecyk gazowy z montażem i wystawiam najwyższą ocenę dla tej usługi. Wszystkie informacje udzielone telefonicznie na temat piecyka były rzetelne i przekazane w sposób bardzo profesjonalny i wyczerpujący. Sam montaż przebiegł bardzo szybko i sprawnie,na podkreślenie zasługuje punktualne przybycia fachowca do wykonania usługi. Cena za produkt i montaż była najniższą,jaką znalazłam w internecie. Jestem przekonana,ze każda osoba korzystająca z usług tej firmy będzie tak samo zadowolona jak ja.

Iwona W.


 

Wybrałem ten sklep po poleceniu przez znajomego, a także ze względu na wyczerpujące informacje udzielone mi przez sprzedawcę. Wanna Riho Sydney była niedostępna w okolicznych sklepach, a tutaj dostałem ją pod drzwi. Polecam.

Stud


Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi w tym sklepie. Dobry kontakt z biurem skutkował szeregiem fachowych porad sprzedającego, które okazały się bardzo przydatne przy zakupie. Ostateczne nabyłem kocioł dwufunkcyjny Ariston Clas 24 CF, który od momentu zakupu w trzy dni znalazł się w moim domu. Szczerze polecam!!

Marcin